HAKKIMIZDA

Metal Servis 2001 yılında İstanbul’da Ataşehir’de çelik konusunda Avrupalı bazı üreticilerin temsilciliğini yapan bir firma olarak kurulmuştur.

Kurucusunun bilgi ve satış tecrübesi dolayısıyla konu olarak kendisine endüstriyel çelik boru (paslanmaz çelik, alaşımlı çelik ) ve boru bağlantı parçaları (dirsek, tee , redüksiyon, flanş gibi) satışını seçmiştir.

2001 yılından itibaren ülkemizde hızla yükselen sanayi yatırımlarına bu ürünleri tedarik etmiştir.

Ağırlıklı olarak doğalgaz, petrokimya, rafineri, enerji santralleri, gemi inşa, su arıtma gibi mühendislik projelerine mal vermiştir.

Profesyonel kadrosu ve dürüst ve çalışkan iş anlayışıyla çok kısa sürede büyümüştür. Geçen 18 yılda yüzlerce büyük endüstriyel projeye mal tedarik etmiştir. Müşterisinin her zaman yanında çözüm ortağı olmuş, güvenini kazanmıştır. .

ISO 9001 kalite güvence sistemi esaslarına göre çalışmakta olup halen ilk günkü müşterisine mal satmaktadır.

2006

2006 yılı haziran ayında Tuzla Orhanlı’da 1200 m2 kendi ofis ve depo binasına geçmiştir. Tersaneye ve sanayi bölgesine yakın olduğu için işlerini burada daha da gelişmiştir.

2007

2007 yılında daha önce ithal ettiği paslanmaz çelik boru dirsek ve te parçalarını üretmeye başlamıştır.

2011

2011 yılında 1200 m2 2.depo binasına geçmiş , toplam stok alanı 2400 m2 ulaşmıştır.

2014

2014 yılında ayrı bir imalat şirketi olarak Euroform Çelik İmalat San Ve Tic Ltd Şti yi kurmuştur.

2016

2016 yılında Bursa Orhangazi’de sanayi bölgesinde 19.000m2 arsasında 5500 m2 kapalı alan çelik fabrika binasını inşaatına başlamıştır.

2017

2017 yılı mayıs ayında üretimini Bursa Orhangazi’ye yeni fabrika binasına taşımıştır , halen üretimine burada “Euroform” olarak devam etmektedir.

Projenin talebine göre kendi üretiminden , ithalattan veya iç piyasadan tedarik ettiği malları proje bazında paket olarak müşterilerine sunmaktadır.

17 yıllık tecrübesi ve itibarı , deneyimli ve çalışkan kadrosu ile önemli bir alanda ülke ekonomisine  hizmet vermektedir.

PRESENT

VİZYON & MİSYON

En uygun kalite, en uygun fiyat, en kısa teslim süresi ve en iyi satış desteği ile müşterilerine ve ülke ekonomisine hizmet etmek üzere yola çıktık.

Firmamızın sektöründe daha çok tanınan ve sayılan bir firma olması , sektörümüzde pazar payımızın artması için var gücümüzle çalışıyoruz.

Çalışkan ve eğitimli bir kadroyla müşterisine kaliteli hizmet veren , müşterisinin güvenini kazanarak piyasadaki yerini sağlamlaştıran; piyasa payını artırarak , uzun ömürlü ve bir değerli bir  şirket olma yolunda ilerliyoruz.

İhracatlarını artırarak , konusunda dünyaca tanınmış bir firma olmak için gayret ediyoruz.

Çelik sektöründe,

  • İnançlı, dürüst, çalışkan, disiplinli, saygılı ve eğitimli bir kadro ile,
  • Fiyat, kalite ve teslim süresi ilişkisini optimum noktada yakalayarak kaliteli ürün ve hizmet sunan,
  • Müşteri memnuniyeti prensibiyle kendisini planlayan, düzenleyen ve geliştiren,
  • Yüksek müşteri memnuniyeti ve daha çok satış hedefiyle sürekli gelişen, büyüyen ve sektörde lider konuma gelmeyi ilke edinmiş,
  • Kalite yönetim sistemi şartlarına uyan ve sürekli iyileşen

Örnek Bir Şirket Olmaktır.

TOP