Çözümler

Kalitesini ispatlamış, dünya çapındaki üreticilerden temin ettiğimiz ürünlerle, geniş yelpazede müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Uçtan ucaProje Tedariki

Ürün tedarikinin yanı sıra lojistik, nakliye, sertifikasyon ve diğer tüm süreçleri titizlikle yürütüyor ve üstün bir müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Firmamızın müşterilerimiz tarafından uzun yıllar boyunca tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de; Metal Servis’in paket halinde proje tedariki konusunda A’dan Z’ye uzman bir firma olmasıdır.

Müşteri talepleri doğrultusunda, tüm boru ve bağlantı parçalarının yanı sıra; uzun ve yassı mamuller ile bağlantı elemanlarının tamamını paket olarak tedarik ederek bütüncül çözüm sunuyoruz.
https://metalservis.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/Hakkimizda-Euroform-Celik-1280x960.png
https://metalservis.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/img-yellow-skew-1.png
https://metalservis.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/Proje-Tedarik-768x512.png
İhtiyacınıza uygun

Diğer Servis ve
Hizmetlerimiz

Metal Servis hizmetimiz, resme göre özel imalatlar (talaşlı imalat, sacdan lazer/plazma kesim, bükme, delme) ile sınırlı değil. Bunların yanı sıra, kendi bünyemizde boru ya da çubuk kesimi ve kaynaklı imalatlar yapıyor, standart olmayan ebattaki ürünlerin tedarikinde de müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Tedarikçisi olduğumuz projelerde müşterilerimizin talep ettiği teknik şartnameye göre kaynak, büküm, kesim, talaşlı imalat , kumlama gibi işlemleri de başarıyla gerçekleştiriyoruz.